Strona główna » Usługi » Zgłoszenie wniosku o ogłoszenie upadłości

Zgłoszenie wniosku o ogłoszenie upadłości

upadłość konsumencka Warszawa

Bezpieczeństwo można rozumieć na wiele sposobów - w kontekście rodzinnym, osobistym, wewnętrznym i zewnętrznym. Bezpiecznie czuć się można również pod względem finansowym. O ten aspekt pomoże zadbać nasza Kancelaria i wydany poradnik. Zajmujemy się sprawami prawa restrukturyzacyjnego, upadłościowego oraz spółek. Nie są nam obce tematy upadłości konsumenckiej, umów handlowych oraz egzekucji i sporów.

W naszej Kancelarii pracują pasjonaci oraz profesjonaliści w swoich dziedzinach. Poradnik powstał w ścisłej współpracy z jednym z pierwszych syndyków w Polsce, o numerze licencji 194. Pan Józef Syska przeprowadził szereg postępowań upadłościowych i naprawczych w jednych z największych podmiotów, między innymi oddłużając je. Wiele z nich w dalszym ciągu funkcjonuje na rynku.

nie zwlekaj! kup teraz

STRESZCZENIE

Poradnik, który oddajemy w Państwa ręce, ma zarówno cele edukacyjne, jak i praktyczne. Zawiera informacje w jednoznaczny sposób wyjaśniające terminologię dotyczącą upadłości konsumenckiej. Jednak przede wszystkim skupia się na przekazaniu Państwu praktycznych wskazówek, które krok po kroku przeprowadzą przez procedurę zbierania i wypełniania dokumentacji potrzebnej do złożenia wniosku w sądzie. Każdy element wniosku został opisany i zilustrowany przykładem w formie tabeli.

Ponadto znajdziecie Państwo w nim niezbędne informacje związanie z przepisami prawnymi, obowiązującymi Was terminami w czasie starania się o ogłoszenie upadłości konsumenckiej.

Mamy nadzieję, że broszura przekona Państwa, że nie taki diabeł straszny jak go malują, a zebranie dokumentacji i złożenie wniosku o upadłość jest zadaniem, z którym poradzi sobie każdy.

upadłość firmy

Co zawiera poradnik

Nie zwlekaj, kup nasz poradnik, który krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces składania wniosku o ogłoszenie upadłości.

Poradnik - Elementy wniosku o ogłoszenie upadłości

Referencje


“Pyszna kawa, wspaniałem warunki współpracy i ciągły kontakt z Panem Kamilem dał mi wiele do zrozumienia, dziś jestem już wolna od problemów!”

Katarzyna Z.

“Pan Kamil pomógł mi wydostać się z dużych kłopotów finansowych, obsługiwał moje interesy zgodnie z najwyższymi możliwymi standardami jakości oraz profesjonalizmu, SZCZERZE POLECAM!”

Tomasz P.

“Współpraca z Panem Kamilem pomogła mi wyjść z kłopotów, dawno nie spotkałem się z takim profesjonalizmem. Jedyny słuszny wybór to Kancelaria Pana Kamila!”

Bartłomiej K.

Szukasz pomocy?
Zadzwoń lub napisz do nas.

Jeśli firma, na której Ci zależy, potrzebuje profesjonalnej pomocy – zadzwoń!
Z chęcią przedstawimy rozwiązania dla Ciebie i Twojej firmy.