Strona główna » O Nas

O Nas

Kamil Grabarczyk z Kancelarii Doradztwa Restrukturyzacyjnego
i Upadłościowego

Nasza historia

„Otworzyłem Kancelarię, ponieważ jedna z najbardziej pracowitych i uczciwych osób jakie poznałem popadła w stan niewypłacalności i wiem jak jest to trudna sytuacja.”

„Ile trzeba sił i odwagi, żeby się z nią zmierzyć. Postanowiłem dzięki swojej wiedzy pomagać osobom w tym trudnym momencie ich życia. Obowiązujące przepisy dają możliwość normalnego życia.”

Kamil Grabarczyk

Doradca Restrukturyzacyjny

licencja nr 1813

„W pracy zawsze zależy mi, aby mój klient nie czuł się w jakikolwiek sposób wykluczony, aby przekuł swoje doświadczenia w wiarę w sukces i przekonał się, że nawet wydawać by się mogło, beznadziejnej sytuacji, kiedy czuje się dręczony przez prawników, banki, komornika, nie był osamotniony i nie musiał czuć się jak w pułapce. Wiem, że nie ma sytuacji bez wyjścia, wystarczy tylko znaleźć odpowiednią drogę, a ja będę w tej drodze Państwa przewodnikiem. Każdy z nas ma swoje prawa i każdy powinien mieć możliwość rozpoczęcia od nowa i otrzymania drugiej szansy. Złośliwość losu, nieszczęścia osobiste nie powinny nikogo skazywać na marginalizację w społeczeństwie. Moim zadaniem jest empatyczna pomoc w przejściu przez trudną procedurę ogłoszenia upadłości, reprezentowanie Państwa interesów podczas rozmów z bankami, wierzycielami, komornikiem. Ochrona Państwa praw jako konsumentów i pełnoprawnych obywateli oraz zapewnienie Państwu komfortu psychicznego w tym trudnym czasie.

Drogi Kliencie, Twoje zadowolenie, stabilizacja finansowa i poczucie bezpieczeństwa są w mojej pracy biznesowej priorytetem. Pomogę Ci spojrzeć na Twoją sytuację finansową z dystansem i odzyskać nadzieję na stabilizację i bezpieczeństwo. Jeżeli potrzebujesz fachowego wparcia i opracowania strategii działania, skontaktuj się ze mną. W Kancelarii pracują wyłącznie pasjonaci oraz profesjonaliści w swoich dziedzinach. Od tego roku nasze szeregi zasilił jeden z pierwszych Syndyków (licencja nr 194) w Polsce – obejmując stanowisko Pełnomocnika Zarządu. Przeprowadził on już szereg postępowań upadłościowych i naprawczych jednych z największych podmiotów między innymi oddłużając je, wiele z nich w dalszym ciągu funkcjonują na rynku. Jest specjalistą w naprawie i odbudowie przedsiębiorstw.

Nasi pracownicy patrzą na Klientów jako ludzi, którym mogą nieść pomoc swoją wiedzą i doświadczeniem. Twoja satysfakcja, poczucie stabilizacji finansowej oraz spokój wewnętrzny są celem mojej pracy. Zapraszam na konsultację i liczę na owocną współpracę!”

Kamil Grabarczyk

Służę swoją pomocą
i wsparciem!

W działalności doradcy restrukturyzacyjnego do spraw ogłoszenia upadłości (zarówno przedsiębiorstwa, jak i konsumenckiej) staram się, aby moi klienci odzyskali godność. Uwierzyli, że mogą osiągnąć sukces finansowy, mimo wcześniejszych kłopotów.

Kamil Grabarczyk - radca do spraw ogłoszenia upadłości

Wydajni

Lider na rynku! Cenimy Twój czas i realizujemy kompleksowo usługi od początku do końca, pełna obsługa w trakcie wykonywania czynności.

Zaangażowani

Obowiązki zawodowe wypełniamy sumiennie i zgodnie z przepisami prawa, zachowujemy tajemnicę zawodową, postępujemy godnie i uczciwie, kierując się zasadami etyki.

Wykwalifikowani

Naszą Kancelarię tworzy zespół ludzi którzy są wybitnymi specjalistami w dziadzienie postępowań restrukturyzacyjnych i naprawczych.

Kamil Grabarczyk - prezes zarządu

Kamil Grabarczyk

Prezes Zarządu

Doradca Restrukturyzacyjny

Licencja nr 1813

Józef Syska - Pełnomocnik Zarządu

Józef Syska

Pełnomocnik Zarządu

Doradca Restrukturyzacyjny

Licencja nr 194

adw. Zuzanna Czech-Słuszniak - Dyrektor Kancelarii w Końskie

adw. Zuzanna Czech-Słuszniak

Dyrektor Kancelarii w Końskie